Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Libra 1 E27 er en stilig fasadebelysning med klassisk design og en stor kuppel.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 619-750 |
| Farge | Sort |
| Effekt | 100 W |
| Tilkobling | 230 |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 410 mm |
| Stil | Klassisk |
| Høyde | 445 mm |
| IP-Klasse | IP23 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 100 W |
| Serie | Libra |
| Sokkel | E27 |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Type | Vegglampe |
| Bredde | 280 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318306197502 |



