Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Mani E27 er en moderne fasadebelysning med en stor kuppel i klart glass. Den leveres uten lyspære.
Annet
- IP44
- 29x31x21 cm
- Maksimal høyde på lampe 125 mm
- Maks 1x60W/230-240V, E27
- IP44
- 29x31x21 cm
- Maksimal høyde på lampe 125 mm
- Maks 1x60W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sort |
| Effekt | 60 W |
| Stil | Moderne |
| IP-Klasse | IP44 |
| Type | Vegglampe |
| Materiale | Aluminium |
| Sokkel | E27 |
| Tilkobling | 230 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Høyde | 210 mm |
| Spenning | 230 V |
| Bredde | 290 mm |
| Serie | Mani |
| Dybde | 310 mm |
| Effekt/prestering | 60 W |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |



