Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Modena GU10 Lavenergi Rettbar er en moderne fasadebelysning med vridbarbar lampehode. Den leveres uten lyspære.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Rustfritt Stål, Sort |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Høyde | 150 mm |
| Bredde | 60 mm |
| Dybde | 90 mm |
| Spenning | 230 V |
| Stil | Moderne |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | Halogen |
| Type | Vegglampe |
| Materiale | Aluminium, Stål |
| Sokkel | GU10 |
| Tilkobling | 230 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Serie | Modena |
| Effekt/prestering | 7 W |



