Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Modena GU10 Ned er en stilig fasadebelysning som lyser nedover og skaper vakre skygger på veggen. Den leveres uten lyspære.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Galvanisert, Grå, Rustfri, Sort |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 90 mm |
| Stil | Moderne |
| Høyde | 90 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | Halogen |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Serie | Modena |
| Sokkel | GU10 |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Type | Vegglampe |
| Bredde | 60 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Materiale | Aluminium, Stål |





