Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Modena Ned GU10 Transparent er en moderne fasadebelysning med en hengende lykt med klart glass og plastglass. Den leveres uten lyspære.
Annet
- IP44
- 9x14,5x15,5 cm
- Maksimal høyde på lyskilde 64 mm
- Maks 1x35W/230-240V, GU10
- IP44
- 9x14,5x15,5 cm
- Maksimal høyde på lyskilde 64 mm
- Maks 1x35W/230-240V, GU10
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sort |
| Effekt | 35 W |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Høyde | 155 mm |
| Bredde | 85 mm |
| Dybde | 145 mm |
| Spenning | 230 V |
| Stil | Moderne |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | Halogen |
| Type | Vegglampe |
| Materiale | Aluminium |
| Sokkel | GU10 |
| Tilkobling | 230 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Serie | Modena |
| Effekt/prestering | 35 W |



