Beskrivelse
Vegglampen Gnosjö Konstsmide Modena Ned LED er en moderne vegglampe som sprer et fint lys nedover.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sort |
| Effekt | 4 W |
| Spenning | 240 V |
| Dybde | 115 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Høyde | 95 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 3000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 4 W |
| Serie | Modena |
| Sokkel | LED |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Type | Vegglampe |
| Vekt | 0,498 kg |
| Bredde | 110 mm |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 300 lumen |
| Sensor | Nei |




