
Vegglampe Gnosjö KonstsmideMonza 3-6W High Power LED Retningsbestemt
fra1 299 kr
Velg Antall Lyskilder
Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Monza 3-6W High Power LED Retningsbar er en praktisk, vridbarbar fasadebelysning med skumringsrele. Den leveres med integrert LED-belysning.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Effekt | 3, 6 W |
| Tilkobling | 230 |
| Spenning | 230 V |
| Energieffektivitet | G |
| Stil | Moderne |
| Høyde | 105 mm |
| IP-Klasse | IP54 |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 3000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Monza |
| Sokkel | HPLED |
| Type | Vegglampe |
| Bredde | 95 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Ja |
| Dybde | 140, 185 mm |
| Design | 3W, 6W |
| Effekt/prestering | 3, 6 W |
| Antall Lyskilder | 3, 6 st |

