
Vegglampe Gnosjö KonstsmideMonza Kub High Power LED
fra 797 kr
Prispresset
Velg Antall Lyskilder
Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Monza Kub High Power LED er en stilig fasadebelysning som leveres med LED-belysning.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Mørkegrå |
| Antall Lyskilder | 1, 2 st |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Dimbar | Nei |
| Sokkel | HPLED |
| Lystemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestering | 6, 12 W |
| Bredde | 80 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Sensor | Nei |
| IP-Klasse | IP54 |
| Stil | Moderne |
| Type | Vegglampe |
| Serie | Monza |
| Høyde | 0,095, 0,105 m |
| Spenning | 230 V |
| Lyskilde | LED |
| Materiale | Aluminium |
| Dybde | 90 mm |
| Design | Ned 6W, Opp/Ned 2X6W |
| Effekt | 6, 12 W |
| Høyde | 95, 105 mm |

