
Vegglampe Gnosjö KonstsmideMonza Opp/Ned High Power LED12x1w
2 300 kr
Prispresset
Antall Lyskilder
Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Monza Opp/Ned High Power LED er en moderne fasadebelysning som leveres med LED-lyspære.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7931-310 |
| Effekt/prestering | 12 W |
| Dybde | 140 mm |
| Design | 12x1W |
| Høyde | 120 mm |
| Antall Lyskilder | 12 st |
| Bredde | 100 mm |
| Spenning | 230 V |
| Tilkobling | 230 |
| Energieffektivitet | G |
| Stil | Moderne |
| IP-Klasse | IP54 |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 3000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Monza |
| Sokkel | HPLED |
| Produkttype | Vegglampe |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318307931310 |


