
Vegglampe Gnosjö KonstsmidePallas 483 Ned E27
fra2 434 kr
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Pallas 483 Ned E27 er en stilig fasadebelysning i form av en klassisk lampe med en kuppel i akrylglass (klart glass). Den leveres uten lyspære.
Annet
- IP23
- 25,5x31x53,5 cm
- Maksimal lampens høyde 195 mm
- Maks 1x60W/230-240V, E27
- IP23
- 25,5x31x53,5 cm
- Maksimal lampens høyde 195 mm
- Maks 1x60W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sort |
| Effekt | 60 W |
| Tilkobling | 230 |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 310 mm |
| Stil | Klassisk |
| Høyde | 535 mm |
| IP-Klasse | IP23 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 60 W |
| Serie | Pallas |
| Sokkel | E27 |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Type | Vegglampe |
| Bredde | 255 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |


