Beskrivelse
Vegglampen Gnosjö Konstsmide Pavia LED 4x3W er en elegant fasadebelysning med LED-lys. Den har et moderne design og lyser opp veggen både oppover og nedover.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit, Mørkegrå |
| Effekt | 12 W |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 80 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Stil | Moderne |
| Høyde | 115 mm |
| IP-Klasse | IP54 |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 3000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 12 W |
| Serie | Pavia |
| Sokkel | HPLED |
| Antall Lyskilder | 4 st |
| Type | Vegglampe |
| Bredde | 165 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |




