
Vegglampe Gnosjö KonstsmidePollux Ned Dobbel 2xGU10
fra 974 kr
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Pollux Ned Dobbel 2xGU10 er en stilfull fasadebelysning som lyser nedover på veggen. Den leveres uten lyspære.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sort |
| Effekt | 7 W |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 115 mm |
| Stil | Moderne |
| Høyde | 190 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 7 W |
| Serie | Pollux |
| Sokkel | GU10LED |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Type | Vegglampe |
| Bredde | 75 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |


