Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Potenza 7987 GU10 er en elegant fasadebelysning som leveres uten lyspære. Den har et moderne design og lyser opp veggen både oppover og nedover.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit, Mørkegrå |
| Effekt | 12 W |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 100 mm |
| Stil | Moderne |
| Høyde | 225 mm |
| IP-Klasse | IP54 |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 12 W |
| Serie | Potenza |
| Sokkel | GU10 |
| Antall Lyskilder | 2 st |
| Type | Vegglampe |
| Bredde | 115 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |



