Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Potenza GU10 12x30x12 er en moderne fasadebelysning som lyser både oppover og nedover. Den leveres uten lyspære.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit, Mørkegrå |
| Effekt/prestering | 12 W |
| Tilkobling | 230 |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 130 mm |
| Stil | Moderne |
| Høyde | 300 mm |
| IP-Klasse | IP54 |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Potenza |
| Sokkel | GU10 |
| Antall Lyskilder | 2 st |
| Produkttype | Vegglampe |
| Bredde | 120 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |



