
Vegglampe Gnosjö KonstsmideSorrento E27 Rustfritt
1 051 kr
Prispresset
Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Sorrento E27 Rustfritt er en moderne fasadebelysning med havsinspirasjon. Den har en klokke i klart glass og leveres uten lyspære.
Annet
- IP44
- 27x29x34 cm
- Maksimal høyde lyskilde 130 mm
- Maks 1x60W/230-240V, E27
- IP44
- 27x29x34 cm
- Maksimal høyde lyskilde 130 mm
- Maks 1x60W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7319-000 |
| Farge | Rustfritt Stål |
| Effekt | 60 W |
| Tilkobling | 230 |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 290 mm |
| Stil | Moderne |
| Høyde | 340 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Stål |
| Effekt/prestering | 60 W |
| Serie | Sorrento |
| Sokkel | E27 |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Type | Vegglampe |
| Bredde | 270 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318307319002 |

