Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Vega 8W Dimbar LED Stor er en moderne fasadebelysning med en stor kuppel i klart glass. Armaturen er dimbar og leveres med en dimbar LED-lyspære.
Annet
- IP54
- 29x36x26,5 cm
- 1x8W/230-240V
- IP54
- 29x36x26,5 cm
- 1x8W/230-240V
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit, Kobber |
| Effekt | 8 W |
| Dybde | 360 mm |
| Dimbar | Ja |
| Høyde | 265 mm |
| Sensor | Nei |
| Bredde | 290 mm |
| Tilkobling | 230 |
| Spenning | 230 V |
| Energieffektivitet | F |
| Stil | Moderne |
| IP-Klasse | IP54 |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 3000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Aluminium, Kobber |
| Effekt/prestering | 8 W |
| Serie | Vega |
| Sokkel | HPLED |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Type | Vegglampe |




