Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Vega E27 med Skjerm er en stilren utelampe i klassisk design.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit, Kobber, Sort |
| Effekt | 60 W |
| Dybde | 360 mm |
| Høyde | 265 mm |
| Sensor | Nei |
| Bredde | 290 mm |
| Spenning | 240 V |
| IP-Klasse | IP54 |
| Lyskilde | IL |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium, Kobber |
| Effekt/prestering | 60 W |
| Serie | Vega |
| Sokkel | E27 |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Type | Vegglampe |
| Vekt | 1,75, 2,15 kg |




