Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Vega E27 er en stilfull utelampe i klassisk design.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Galvanisert, Hvit, Sort |
| Effekt | 60 W |
| Dybde | 185 mm |
| Høyde | 245 mm |
| Sensor | Nei |
| Vekt | 1,4 kg |
| Bredde | 115 mm |
| Spenning | 240 V |
| IP-Klasse | IP54 |
| Lyskilde | IL |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium, Stål |
| Effekt/prestering | 60 W |
| Serie | Vega |
| Sokkel | E27 |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Type | Vegglampe |




