Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Virgo Ned E27 er en elegant fasadebelysning i form av en klassisk lykt. Den har akrylglass (klart glass) og leveres uten lyspære.
Annet
- IP23
- 24x33x44 cm
- Maksimal lampehøyde 210 mm
- Maks 1x100W/230-240V, E27
- IP23
- 24x33x44 cm
- Maksimal lampehøyde 210 mm
- Maks 1x100W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 568-250 |
| Farge | Hvit |
| Effekt | 100 W |
| Tilkobling | 230 |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 330 mm |
| Stil | Klassisk |
| Høyde | 440 mm |
| IP-Klasse | IP23 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 100 W |
| Serie | Virgo |
| Sokkel | E27 |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Type | Vegglampe |
| Bredde | 240 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318305682504 |



