Beskrivelse
Veggplafond Gnosjö Konstsmide Firenze E27 er en elegant fasadebelysning i form av en klassisk lykt. Den har klart glass og leveres uten lyspære.
Annet
- IP43
- 25x16x44,5 cm
- Maks høyde lyskilde 180 mm
- Maks 1x100W/230-240V, E27
- IP43
- 25x16x44,5 cm
- Maks høyde lyskilde 180 mm
- Maks 1x100W/230-240V, E27
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7229-600 |
| Farge | Grønn |
| Effekt | 100 W |
| Tilkobling | 230 |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 150 mm |
| Stil | Klassisk |
| Høyde | 445 mm |
| IP-Klasse | IP43 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 100 W |
| Serie | Firenze |
| Sokkel | E27 |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Type | Fasadebelysning |
| Bredde | 250 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318307229608 |




