
Pullert Gnosjö KonstsmideCremona
fra1 949 kr
utvalgte på
Kampanje
Velg Farge
Beskrivelse
Hagestolpe Gnosjö Konstsmide Cremona High Power LED 8W er en elegant pollare med nedadrettet lys. Den leveres med LED-lyskilde.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7999-970G |
| Farge | Antrasittgrå, Rust |
| Energieffektivitet | G |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Cremona |
| Sokkel | HPLED |
| Dybde | 140 mm |
| Dimbar | Nei |
| Høyde | 1000 mm |
| IP-Klasse | IP54 |
| Lystemperatur | 3000 K |
| Effekt | 8 W |
| Sensor | Nei |
| Antall Lyskilder | 1 stk |
| Bredde | 90 mm |
| Type | Pullert, Stolpebelysning |
| Spenning | 230, 240 V |
| Lysstyrke | 600 lumen |
| Vekt | 3 kg |



