
Pullert Gnosjö KonstsmideModena GU10 med Stolpe
fra 617 kr
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
Pollaren Gnosjö Konstsmide Modena GU10 med stolpe er en elegant pollare med nedadrettet lys. Den leveres uten lyskilde.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Galvanisert, Hvit, Sort |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | Halogen |
| Produkttype | Pullert |
| Sokkel | GU10 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Høyde | 700 mm |
| Spenning | 230 V |
| Bredde | 115 mm |
| Serie | Modena |
| Dybde | 190 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Materiale | Aluminium, Stål |



