Beskrivelse
Pollen Gnosjö Konstsmide Pollux er en 1 meter høy poll med nedadrettet lys.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Høyde | 1 m |
| Effekt/prestering | 7 W |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Farge | Hvit, Sort |
| IP-Klasse | IP44 |
| Sokkel | GU10LED |
| Serie | Pollux |
| Spenning | 230 V |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Type | Pullert |
| Dybde | 190 mm |
| Effekt | 7 W |
| Vekt | 4,5 kg |
| Bredde | 75 mm |
| Høyde | 1000 mm |



