Beskrivelse
Hagestolpen Gnosjö Konstsmide Udine LED 12W er en stilfull og moderne belysningsstolpe som gir et vakkert lys.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Høyde | 0,97 m |
| Effekt/prestering | 6 W |
| Antall Lyskilder | 2 st |
| Farge | Hvit, Sort |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klasse | IP65 |
| Sensor | Nei |
| Sokkel | LED |
| Serie | Udine |
| Spenning | 240 V |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 3000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Type | Stolpebelysning |
| Dybde | 75 mm |
| Dimbar | Nei |
| Effekt | 6 W |
| Vekt | 2,037 kg |
| Bredde | 75 mm |
| Høyde | 970 mm |
| Lysstyrke | 330, 630 lumen |




