
Pullert NordluxVejers
fra1 249 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Stilren pullert fra Nordlux som passer i oppkjørselen, ved entreen eller i hagen.
Egenskaper
| Varemerke | Nordlux |
|---|---|
| Farge | Galvanisert, Sort |
| Diameter | 215, 220 mm |
| IP-Klasse | IP54 |
| Produkttype | Pullert belysning |
| Materiale | Galvanisert stål |
| Sokkel | E27 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Høyde | 1000 mm |
| Spenning | 230 V |
| Bredde | 220 mm |
| Serie | Vejers |
| Dybde | 220 mm |
| Effekt/prestering | 60 W |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |


