
Pullert NorlysAsker 5124
fra4 299 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Belysningsstolper i et moderne design som passer både for offentlige og private miljøer. Symmetrisk lysfordeling. Tilgjengelig i to forskjellige farger. Inngår i en familie med også vegg- og stolpearmaturer. Tilgjengelig med 3000 og 4000K. Ulike festeordninger er tilgjengelige som tilbehør. Brenntid 50 000 timer. Symmetrisk lys.
Varemerke
Beskrivelse
Belysningsstolper i et moderne design som passer både for offentlige og private miljøer. Symmetrisk lysfordeling. Tilgjengelig i to forskjellige farger. Inngår i en familie med også vegg- og stolpearmaturer. Tilgjengelig med 3000 og 4000K. Ulike festeordninger er tilgjengelige som tilbehør. Brenntid 50 000 timer. Symmetrisk lys.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Farge | Aluminium, Antracittgrå |
| Spenning | 240 V |
| Dybde | 200 mm |
| Energieffektivitet | D |
| Høyde | 850 mm |
| IP-Klasse | IP65 |
| Lyskilde | LED (utskiftbar) |
| Lystemperatur | 4000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 9,5 W |
| Serie | Asker |
| Sokkel | LED-Modul |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Produkttype | Pollare |
| Vekt | 4,01 kg |
| Bredde | 110 mm |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 640 lumen |
| Sensor | Nei |

