
Pullert NorlysAsker Pro 1318
fra5 499 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Belysningsstolper i en moderne design som passer både for offentlige og private omgivelser. Asymmetrisk lysfordeling. Tilgjengelig i to forskjellige farger. Er en del av en familie med også vegg- og stolpearmaturer. Tilgjengelig med både 3000 og 4000K. Forskjellige festeanordninger er tilgjengelige som tilbehør. Brenntid 109 000 timer.
Varemerke
Beskrivelse
Belysningsstolper i en moderne design som passer både for offentlige og private omgivelser. Asymmetrisk lysfordeling. Tilgjengelig i to forskjellige farger. Er en del av en familie med også vegg- og stolpearmaturer. Tilgjengelig med både 3000 og 4000K. Forskjellige festeanordninger er tilgjengelige som tilbehør. Brenntid 109 000 timer.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Farge | Aluminium, Antracittgrå |
| Spenning | 240 V |
| Dybde | 850 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Høyde | 200 mm |
| IP-Klasse | IP65 |
| Lysspredningsvinkel | 80 ° |
| Lyskilde | LED (utskiftbar) |
| Lystemperatur | 4000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 7,7 W |
| Serie | Asker |
| Sokkel | LED-Modul |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Produkttype | Pollare |
| Vekt | 4,51 kg |
| Bredde | 110 mm |
| Dimbar | Ja |
| Lysstyrke | 724 lumen |
| Sensor | Nei |

