
Pullert NorlysDali Egersund 5067
fra9 699 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

En populær belysningsstolpe hovedsakelig for offentlige områder. Laget av støpt aluminium. Skjermet lysfordeling for blendingsfritt lys. Glass i klar PMMA. Denne belysningsstolpen er tilgjengelig i to forskjellige farger og også i en kortere variant. Finnes med både 3000K og 4000K, også med DALI2. Forskjellige alternativer for festeanordninger er tilgjengelige som tilbehør. Brenntid 50 000 timer.
Varemerke
Beskrivelse
En populær belysningsstolpe hovedsakelig for offentlige områder. Laget av støpt aluminium. Skjermet lysfordeling for blendingsfritt lys. Glass i klar PMMA. Denne belysningsstolpen er tilgjengelig i to forskjellige farger og også i en kortere variant. Finnes med både 3000K og 4000K, også med DALI2. Forskjellige alternativer for festeanordninger er tilgjengelige som tilbehør. Brenntid 50 000 timer.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Farge | Aluminium, Antracittgrå |
| Diameter | 200 mm |
| Spenning | 240 V |
| Dybde | 200 mm |
| Høyde | 630 mm |
| IP-Klasse | IP65 |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 4000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 23 W |
| Serie | Egersund |
| Sokkel | Modul |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Produkttype | Pollare |
| Vekt | 8,08 kg |
| Bredde | 200 mm |
| Dimbar | Ja |
| Lysstyrke | 1724 lumen |
| Sensor | Nei |

