
Pullert NorlysDali Egersund
fra10 999 kr
Velg Farge
Velg Lystemperatur (K)
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

En populær belysningsstolpe hovedsakelig for offentlige områder. Produsert i støpt aluminium. Skjermet lysfordeling for blendingsfritt lys. Glass i klar PMMA. Denne belysningsstolpen er tilgjengelig i to forskjellige farger og også i en kortere variant. Tilgjengelig med både 3000K og 4000K, også med DALI2. Forskjellige alternativer for monteringsanordninger er tilgjengelige som tilbehør. Brenntid 50 000 timer.
Varemerke
Beskrivelse
En populær belysningsstolpe hovedsakelig for offentlige områder. Produsert i støpt aluminium. Skjermet lysfordeling for blendingsfritt lys. Glass i klar PMMA. Denne belysningsstolpen er tilgjengelig i to forskjellige farger og også i en kortere variant. Tilgjengelig med både 3000K og 4000K, også med DALI2. Forskjellige alternativer for monteringsanordninger er tilgjengelige som tilbehør. Brenntid 50 000 timer.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Farge | Aluminium, Antracittgrå |
| Diameter | 200 mm |
| Spenning | 240 V |
| Dybde | 200 mm |
| Høyde | 1080 mm |
| IP-Klasse | IP65 |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 23 W |
| Serie | Egersund |
| Sokkel | Modul |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Produkttype | Pollare |
| Vekt | 11,63 kg |
| Bredde | 200 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| Lystemperatur | 3000, 4000 K |
| Lysstyrke | 1586 lumen, 1724 lumen |

