
Pullert NorlysEgersund Mini 5117
fra7 249 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

En smalere versjon av vår populære Egersund belysningsstolpe. Denne passer like bra til offentlige som private omgivelser. Laget av støpt aluminium. Skjermet lysfordeling for blendfri belysning. Glass i klar PMMA. Denne belysningsstolpen finnes i to forskjellige farger og også i en kortere versjon. Finnes med både 3000K og 4000K. Forskjellige alternativer til festeanordninger finnes som tilbehør. Brenntid 50 000 timer. Dimbar.
Varemerke
Beskrivelse
En smalere versjon av vår populære Egersund belysningsstolpe. Denne passer like bra til offentlige som private omgivelser. Laget av støpt aluminium. Skjermet lysfordeling for blendfri belysning. Glass i klar PMMA. Denne belysningsstolpen finnes i to forskjellige farger og også i en kortere versjon. Finnes med både 3000K og 4000K. Forskjellige alternativer til festeanordninger finnes som tilbehør. Brenntid 50 000 timer. Dimbar.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Farge | Aluminium, Antracittgrå |
| Diameter | 120 mm |
| Spenning | 240 V |
| Dybde | 120 mm |
| Høyde | 850 mm |
| IP-Klasse | IP65 |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 4000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 10 W |
| Serie | Egersund |
| Sokkel | Modul |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Produkttype | Pollare |
| Vekt | 5,5 kg |
| Bredde | 120 mm |
| Dimbar | Ja |
| Lysstyrke | 1120 lumen |
| Sensor | Nei |

