
Pullert NorlysEgersund Mini 5118
fra6 699 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

En smalere variant av vår populære Egersund belysningsstolpe. Denne passer like godt til offentlige som private omgivelser. Laget av støpt aluminium. Skjermet lysfordeling for blendingsfritt lys. Glass i klar PMMA. Denne belysningsstolpen er tilgjengelig i to forskjellige farger og også i en kortere variant. Tilgjengelig med både 3000K og 4000K. Forskjellige alternativer for festeinnretninger er tilgjengelige som tilbehør. Brenntid 50 000 timer.
Varemerke
Beskrivelse
En smalere variant av vår populære Egersund belysningsstolpe. Denne passer like godt til offentlige som private omgivelser. Laget av støpt aluminium. Skjermet lysfordeling for blendingsfritt lys. Glass i klar PMMA. Denne belysningsstolpen er tilgjengelig i to forskjellige farger og også i en kortere variant. Tilgjengelig med både 3000K og 4000K. Forskjellige alternativer for festeinnretninger er tilgjengelige som tilbehør. Brenntid 50 000 timer.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Farge | Aluminium, Antracittgrå |
| Diameter | 120 mm |
| Spenning | 240 V |
| Dybde | 120 mm |
| Høyde | 490 mm |
| IP-Klasse | IP65 |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 4000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 10 W |
| Serie | Egersund |
| Sokkel | Modul |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Produkttype | Pollare |
| Vekt | 3,43 kg |
| Bredde | 120 mm |
| Dimbar | Ja |
| Lysstyrke | 1120 lumen |
| Sensor | Nei |

