
Pullert NorlysNarvik 5090
fra11 199 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Robust pullert i støpt aluminium med et skjult klart polykarbonatglass. Inspeksjonsluke er inkludert. Tilgjengelig i to farger. Alternativer for feste er tilgjengelige som tilbehør. 50 000 timer.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Farge | Aluminium, Antracittgrå |
| Diameter | 240 mm |
| Spenning | 240 V |
| Dybde | 240 mm |
| Høyde | 950 mm |
| IP-Klasse | IP65 |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 4000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 22 W |
| Serie | Narvik |
| Sokkel | Modul |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Produkttype | Pollare |
| Vekt | 10,84 kg |
| Bredde | 240 mm |
| Dimbar | Ja |
| Lysstyrke | 582 lumen |
| Sensor | Nei |


