
Pullert NorlysOppland 5123
fra7 399 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Belysningsstolpe i støpt aluminium. Blendingsfri med indirekte lys. Polykarbonat med optisk struktur. Tilgjengelig i to farger. Tilgjengelig med 3000K og 4000K. Ulike festeinnretninger er tilgjengelige som tilbehør. Brenntid 50 000.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Farge | Aluminium, Antracittgrå |
| Diameter | 120 mm |
| Spenning | 240 V |
| Dybde | 850 mm |
| Høyde | 850 mm |
| IP-Klasse | IP54 |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 4000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 9,3 W |
| Serie | Oppland |
| Sokkel | Modul |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Produkttype | Pollare LED |
| Vekt | 6 kg |
| Dimbar | Ja |
| Lysstyrke | 322 lumen |
| Sensor | Nei |


