
Pullert NorlysStavanger 5060
fra10 249 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Robust pullert laget av støpt aluminium. Glass i klart polykarbonat. Tilgjengelig i tre forskjellige høyder og to forskjellige farger. Også tilgjengelig med E27 sokkel. Tilgjengelig med 3000K og 4000K. Noen modeller er Dali-forberedt. Forskjellige alternativer for festeordninger er tilgjengelig som tilbehør. Brenntid 50 000 timer.
Varemerke
Beskrivelse
Robust pullert laget av støpt aluminium. Glass i klart polykarbonat. Tilgjengelig i tre forskjellige høyder og to forskjellige farger. Også tilgjengelig med E27 sokkel. Tilgjengelig med 3000K og 4000K. Noen modeller er Dali-forberedt. Forskjellige alternativer for festeordninger er tilgjengelig som tilbehør. Brenntid 50 000 timer.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Farge | Aluminium, Antracittgrå |
| Diameter | 200 mm |
| Spenning | 240 V |
| Dybde | 950 mm |
| IP-Klasse | IP65 |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 4000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 9,2 W |
| Serie | Stavanger |
| Sokkel | Modul |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Produkttype | Pollare |
| Vekt | 11,03 kg |
| Dimbar | Ja |
| Lysstyrke | 559 lumen |
| Sensor | Nei |

