
Pullert NorlysStavanger 5063
fra9 749 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Robust belysningsstolpe i støpt aluminium. Glass i klar polykarbonat. Tilgjengelig i tre forskjellige høyder og to forskjellige farger. Også tilgjengelig med E27 sokkel. Tilgjengelig med 3000K og 4000K. Noen modeller er Dali-forberedt. Ulike alternativer for festeanordninger er tilgjengelige som tilbehør. Brenntid 50 000 timer.
Varemerke
Beskrivelse
Robust belysningsstolpe i støpt aluminium. Glass i klar polykarbonat. Tilgjengelig i tre forskjellige høyder og to forskjellige farger. Også tilgjengelig med E27 sokkel. Tilgjengelig med 3000K og 4000K. Noen modeller er Dali-forberedt. Ulike alternativer for festeanordninger er tilgjengelige som tilbehør. Brenntid 50 000 timer.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Farge | Lysgrå, Mørkegrå |
| Diameter | 200 mm |
| Spenning | 240 V |
| Dybde | 950 mm |
| IP-Klasse | IP65 |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 3000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 9,2 W |
| Serie | Stavanger |
| Sokkel | Modul |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Produkttype | Pollare |
| Vekt | 11,03 kg |
| Dimbar | Ja |
| Lysstyrke | 428 lumen |
| Sensor | Nei |

