





Flame Mini Torch Kampanje 3-pk Skumring
179 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Solcelle fakkel Star Trading Flame Mini Torch Promotion 3-pk Twilight er en 3-pk mini fakler med dansende gul flamme. De er fine å plassere sammen med blomster i din hage eller på en balkong.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 481-03 |
| Farge | Sort |
| Diameter | 70 mm |
| Strøm | 0,01 A |
| Spenning | 1,2 V |
| Strøm | 10 mA |
| Dybde | 70 mm |
| Høyde | 400 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Effekt/prestering | 0,03 W |
| Serie | Flame |
| Sokkel | Fixed |
| Antall Lyskilder | 3 st |
| Produkttype | Solcelle-belysningsstolpe |
| Vekt | 0,358 kg |
| Bredde | 70 mm |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482049544 |
