
Pullert Gnosjö KonstsmideTrieste GU10 med Stolpe
fra 786 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Hagestolpe Gnosjö Konstsmide Trieste GU10 med stolpe er en moderne stolpe-lanterne. Lykten har klart glass og er IP 44-klassifisert. Denne hagestolpen er tilpasset for utendørs bruk og leveres uten lyskilde.
Annet
- 11,5x20,5x100 cm
- Maksimal høyde på lyskilde 64 mm
- Maks 1x35W/230-240V, GU10
- 11,5x20,5x100 cm
- Maksimal høyde på lyskilde 64 mm
- Maks 1x35W/230-240V, GU10
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Galvanisert, Grå, Hvit |
| Tilkobling | 230 |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 205 mm |
| Høyde | 1000 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | Halogen |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Effekt/prestering | 35 W |
| Serie | Trieste |
| Sokkel | GU10 |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Type | Stolpebelysning |
| Bredde | 115 mm |
| Dimbar | Nei |
| Effekt | 35 W |
| Sensor | Nei |
| Materiale | Aluminium, Stål |



