



Stolpelampe Gnosjö KonstsmideArcturus 3-arm E27 Hvit uten Stolpe
5 239 kr
Beskrivelse
Stolplykt Gnosjö Konstsmide Arcturus 3-arm E27 Hvit uten Stolpe er en stilig stolplykt med tre hengende skjermer som leveres uten stolpe. Den har opalfargede akrylglasskjermer og leveres uten lyskilder.
Annet
- Mål (BxDxH): 65x60x64 cm
- Vekt: 6,55 kg
- Maks Effekt: 3x100W
- Sokkel: E27
MERK! Stolpen bestilles separat.
- Mål (BxDxH): 65x60x64 cm
- Vekt: 6,55 kg
- Maks Effekt: 3x100W
- Sokkel: E27
MERK! Stolpen bestilles separat.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 553-252 |
| Farge | Hvit |
| Tilkobling | 230 |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 600 mm |
| Høyde | 640 mm |
| IP-Klasse | IP23 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 300 W |
| Serie | Arcturus |
| Sokkel | E27 |
| Antall Lyskilder | 3 st |
| Type | Stolpebelysning |
| Bredde | 650 mm |
| Dimbar | Nei |
| Effekt | 300 W |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318305532526 |
