


- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Stolpe-lykten Gnosjö Konstsmide Gemini E27 med stolpe er en moderne stolpe-lykt som leveres med stolpe. Lykten har opalfarget glass og er IP 44-klassifisert. Denne stolpe-lykten er tilpasset for utendørs bruk og leveres uten lyskilde.
Annet
- Draco-stolpe
- 48x48x220 cm
- Maksimal lampehøyde 130 mm
- Maks 1x60W/230-240V, E27
- Draco-stolpe
- 48x48x220 cm
- Maksimal lampehøyde 130 mm
- Maks 1x60W/230-240V, E27
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 517-750 |
| Farge | Sort |
| Dybde | 480 mm |
| Dimbar | Nei |
| Høyde | 2200 mm |
| Effekt | 60 W |
| Sensor | Nei |
| Bredde | 480 mm |
| Tilkobling | 230 |
| Spenning | 230 V |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 60 W |
| Serie | Gemini |
| Sokkel | E27 |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Type | Stolpebelysning |
| EAN-nr | 7318305177505 |
