


Stolpelampe Gnosjö KonstsmideLibra 2-arm E27 uten StolpeHvit
9 499 kr

Libra 2-arm E27 uten Stolpe
Hvit9 499 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Stolpelampe Gnosjö Konstsmide Libra 2-arm E27 uten Stolpe er en klassisk stolpelampe i romantisk stil med doble lykter som leveres uten stolpe. Lyktene har klart akrylglass og er klassifisert som IP 23. Denne stolpelampen er tilpasset for utendørs bruk og leveres uten lyskilde.
Annet
- 85,5x28x44,5 cm
- Maksimal lampens høyde 130 mm
- Maks 2x100W/230-240V, E27
- 85,5x28x44,5 cm
- Maksimal lampens høyde 130 mm
- Maks 2x100W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 620-250 |
| Farge | Hvit |
| Spenning | 230 V |
| Tilkobling | 230 |
| Dybde | 280 mm |
| Høyde | 445 mm |
| IP-Klasse | IP23 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 200 W |
| Serie | Libra |
| Sokkel | E27 |
| Produkttype | Stolpebelysning |
| Bredde | 855 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318306202503 |
