Beskrivelse
Stolpelampen Gnosjö Konstsmide Virgo E27 Svart med stolpe er en elegant hagebelysning i klassisk utførelse. Den leveres uten lyskilde.
Annet
- Klart akrylglass
- Taurus stolpe
- Trinnpinne inkludert
- IP23
- 36x36x255 cm
- Maksimal høyde på lampe 300 mm
- Maks 1x100W/230-240V, E27
- Klart akrylglass
- Taurus stolpe
- Trinnpinne inkludert
- IP23
- 36x36x255 cm
- Maksimal høyde på lampe 300 mm
- Maks 1x100W/230-240V, E27
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 583-750 |
| Farge | Sort |
| Tilkobling | 230 |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 360 mm |
| Høyde | 2550 mm |
| IP-Klasse | IP23 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 100 W |
| Serie | Virgo |
| Sokkel | E27 |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Type | Stolpebelysning |
| Bredde | 360 mm |
| Dimbar | Nei |
| Effekt | 100 W |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318305837508 |




