
Stolpelykt NorlysComo 1LSort
6 019 kr
Prispresset
Beskrivelse
Stolpelykten Como fra Norlys har 1 stk lyskilde. Produsert i støpt aluminium med armatur i røykfarget polykarbonat. Stolpens høyde kan justeres mellom 1820-2490 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 7722229 |
| Farge | Sort |
| Dybde | 250 mm |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Bredde | 410 mm |
| Design | Lyktestolpe |
| Produsentens Art.Nr. | 371B |
| Spenning | 240 V |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Høyde | 2490 mm |
| IP-Klasse | IP54 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 57 W |
| Serie | Como |
| Sokkel | E27 |
| Produkttype | Stolpebelysning |
| EAN-nr | 7042893710065 |

