Beskrivelse
Hage lykten Gnosjö Konstsmide Fenix E27 Kobber uten Stolpe er en elegant hagebelysning som leveres uten stolpe og lyskilde.
Annet
- Klart glass
- IP23
- 26x26x42 cm
- Maksimal høyde på lampe 215 mm
- Maks 1x100W/230-240V, E27
- Klart glass
- IP23
- 26x26x42 cm
- Maksimal høyde på lampe 215 mm
- Maks 1x100W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 431-900 |
| Farge | Kobber |
| Tilkobling | 230 |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 260 mm |
| Høyde | 420 mm |
| IP-Klasse | IP23 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Kobber |
| Effekt/prestering | 100 W |
| Serie | Fenix |
| Sokkel | E27 |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Type | Stolpebelysning |
| Bredde | 260 mm |
| Dimbar | Nei |
| Effekt | 100 W |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318304319005 |



