


Utelampe Gnosjö KonstsmideGemini E27 uten StolpeSort
3 239 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Hage lykten Gnosjö Konstsmide Gemini E27 uten Stolpe er en moderne stolpelykt som leveres uten stolpe. Lykten har opalfarget glass og er IP 23-klassifisert. Denne stolpelykten er tilpasset for utendørs bruk og leveres uten lyskilde.
Annet
- 35x35x31 cm
- Maks høyde på lampe 130 mm
- Maks 1x100W/230-240V, E27
- 35x35x31 cm
- Maks høyde på lampe 130 mm
- Maks 1x100W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 502-750 |
| Farge | Sort |
| Dybde | 350 mm |
| Dimbar | Nei |
| Høyde | 310 mm |
| Effekt | 100 W |
| Sensor | Nei |
| Bredde | 350 mm |
| Tilkobling | 230 |
| Spenning | 230 V |
| IP-Klasse | IP23 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 100 W |
| Serie | Gemini |
| Sokkel | E27 |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Type | Stolpebelysning |
| EAN-nr | 7318305027503 |
