Beskrivelse
Taklampe for utendørsbruk fra Malmbergs. Produsert i aluminium med klart beskyttelsesglass som sprer lyset nedover. Kobles til klemme 3x2,5 mm². Lyskilde følger ikke med.
Egenskaper
| Varemerke | Malmbergs |
|---|---|
| Farge | Hvit, Mørkegrå, Nikkel |
| Design | Takarmatur |
| Energieffektivitet | A++-E |
| IP-Klasse | IP54 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Karlstad |
| Sokkel | E27 |
| Produkttype | Taklampe |
| Dybde | 108 mm |
| Dybde | 108 cm |
| Dimbar | Nei |
| Høyde | 155 mm |
| Effekt/prestering | 15 W |
| Sensor | Nei |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Bredde | 108 mm |
| Bredde | 108 cm |






