
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Taklampe Bergen 271B
Takarmatur i galvanisert eller svartlakkert stålplate. Klar polykarbonatkuppel. Finnes også som veggmodell.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Farge | Sort, Stål |
| Spenning | 240 V |
| Dybde | 225 mm |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Stil | Moderne |
| Høyde | 280 mm |
| IP-Klasse | IP54 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Stål |
| Effekt/prestering | 60 W |
| Serie | Bergen |
| Sokkel | E27 |
| Produkttype | Fasadebelysning |
| Bredde | 280 mm |
| Dimbar | Ja |


