
Taklampe NorlysChelsea
8 399 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Taklampe Chelsea Kobber 961
Chelsea er en eksklusiv serie med armaturer for både vegg, tak, portstolper og høyere stolper. Armaturhodene er laget av ubehandlet kobber. Stolper og veggfester er laget av støpt aluminium. Glasset er i klar polykarbonat. Hjørnefester er tilgjengelig som tilbehør for noen veggmodeller. Ulike festeanordninger er tilgjengelige som tilbehør for stolpene.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 7722149 |
| Farge | Kobber |
| Spenning | 240 V |
| Dybde | 245 mm |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Stil | Klassisk |
| Høyde | 1140 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Kobber |
| Effekt/prestering | 70 W |
| Serie | Chelsea |
| Sokkel | E27 |
| Produkttype | Fasadebelysning |
| Bredde | 245 mm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7042899610048 |
