
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Taklampe Karlstad 230A/B
Kjedehengt takarmatur i den populære Karlstad-serien. Galvanisert eller lakkert stålplate. Glass i klar polykarbonat.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Farge | Sort, Stål |
| Spenning | 240 V |
| Dybde | 850 mm |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Stil | Klassisk |
| Høyde | 270 mm |
| IP-Klasse | IP55 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Stål |
| Effekt/prestering | 57 W |
| Serie | Karlstad |
| Sokkel | E27 |
| Produkttype | Fasadebelysning |
| Bredde | 270 mm |
| Dimbar | Ja |


