
Velg Farge
- Tilbake på lager 21.05.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Taklampe Latina 105B
Armatur i støpt aluminium, lakkert. Glass i frostet polykarbonat. Tak- eller veggmodell. IP 44, Klasse 2
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sort |
| Spenning | 240 V |
| Dybde | 150 mm |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Stil | Klassisk |
| Høyde | 290 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 60 W |
| Serie | Latina |
| Sokkel | E27 |
| Produkttype | Fasadebelysning |
| Bredde | 290 mm |
| Dimbar | Ja |


