
Taklampe NorlysLofoten 1L
3 699 kr

Lofoten 1L
3 699 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Taklampeatur Lofoten Svart 1942B
Tidløs retroarmatur for tak i svartlakkert stål. Klart glass. Tilhører en produktfamilie med både stolper, tak og flere veggmodeller.
Egenskaper
| Varemerke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 7703087 |
| Farge | Svart |
| Dybde | 230 mm |
| Høyde | 270 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Nej |
| Effekt/prestering | 57 W |
| Serie | Lofoten |
| Sokkel | E27 |
| Produkttype | Taklampa |
| Bredde | 230 mm |
| EAN-nr | 7042891942765 |
